زیستگاه مدرن

نوشته های زیستگاه مدرن

بهره برداری از بخش انگلیسی زبان سایت

سلام همراهان گرامی

همانگونه که مستحضرید به تازگی امکان ترجمه مطالب سایت فارسی زیستگاه مدرن به چندین زبان زنده دنیا فراهم شده است.

با وجود این یک بخش جدید با عنوان : ” برنامه ریز محیط زیست” و به آدرس انگلیسی : ” http://environmentalplanner.ir ” صرفا به زبان انگلیسی فعالیت خواهد کرد.

در این قسمت که طراحی آن تمام شده و مطالب اش به تدریج از اول مرداد ماه سال جاری بطور آزمایشی بارگذاری خواهند شد، به تکنیک ها و تئوریهای مرتبط با برنامه ریزی محیط زیست خواهیم پرداخت.

همانگونه که میدانیم موضوع محیط زیست یک مسئله جهان شمول است و همه دولتها ساز و کار خاص خودشان را در این زمینه دنبال میکنند.

هدف همه کشورها تلاش برای حفظ محیط زیست و تبادل اطلاعات و تکنولوژی در زمینه نحوه حفاظت از محیط زیست و پیشگیری از بحران ها و پیامدهای حادثه ساز طبیعی و غیر طبیعی و مدیریت آنهاست.

در این بخش قصد داریم تا با به اشتراک گذاشتن فعالیتهای زیست محیطی کشورهای جهان، پنجره ای اختصاصی به دیدگاهها و عملکردهای جهانی بازکنیم و گلچینی از این فعالیتها را برای محققین داخلی بازگو نماییم .

این بخش میتواند علاوه بر ارائه ایده، در تصمیم سازی و بومی سازی فعالیتها کارساز بوده و یاریگر آنهایی باشد که در مسوولیتها و فعالیتهای محوله، دنبال دانش بنیان نمودن عملکرد خویش هستند.

در ضمن مترجم فارسی هم برای این بخش در نظر گرفته ایم تا درصورتی که با مطالعه متنها به زبان انگلیسی مشکل داشته باشید، ترجمه فارسی آنرا ( در حد توان افزونه مترجم) مطالعه بفرمائید.

با احترام / سردبیر زیستگاه مدرن

 

فهرست مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: از اینکه بجای تقلب و کپی کردن دانش دیگران در سایت خود، از دانش شخصی خودتان استفاده میکنید بسیار خرسندیم.