• معاون امور آزمون‌های سازمان سنجش آموزش کشور با اعلام خبر تمدید مهلت ثبت نام آزمون دکتری نیمه متمرکز سال ۱۴۰۲ تا ۳ آذر ماه گفت :  ثبت نام آزمون دکتری از روز ۲۲ آبان ماه آغاز شد و تا به امروز ۲۹ آبان ماه ادامه دارد که تاکنون حدود ۸۰ هزار متقاضی شرکت در این آزمون ثبت نام کردند.

  به گزارش روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور، دکتر حسن مروتی با اشاره به درج اصلاحیه جدید در سایت سازمان سنجش گفت : لازم است داوطلبان قبل از خرید کارت اعتباری ثبت نام، دفترچه راهنمای ثبت نام ،اطلاعیه و اصلاحیه جدید آزمون دکتری نیمه متمرکز را به دقت مطالعه کرده و در صورت حائز شرایط  و ضوابط بودن اقدام به ثبت نام کنند.

  معاون امور آزمون‌های سازمان سنجش آموزش کشور یادآور شد: داوطلبان باید در انتخاب کد رشته‌ امتحانی و همچنین شهرستان محل حوزه امتحانی خود دقت کنند چرا که پس از دریافت کد پیگیری ۱۶ رقمی به درخواست‌های داوطلبان مبنی بر اصلاح رشته امتحانی و یا جابجایی حوزه امتحانی ترتیب اثر داده نخواهد شد.

  دکتر مروتی افزود: متقاضیانی که تاکنون در این آزمون ثبت نام کرده و کدپیگیری دریافت کردند، درصورت لزوم، صرفاً در بازه زمانی فوق می توانند نسبت به ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود اقدام کنند.

  وی در مورد زمان برگزاری آزمون ورودی مقطع دکتری نیمه متمرکز (Ph.D) سال ۱۴۰۲، گفت: این آزمون در صبح روز پنجشنبه ۱۱ اسفند ماه سال ۱۴۰۱ برگزار خواهد شد.

   

  همچنین : 

  پیرو انتشار دفترچه راهنمای ثبت‌نام و شرکت در آزمون ورودی مقطع دکتری نیمه‌متمرکز (Ph.D) ۱۴۰۲ مورخ ۱۴۰۱/۰۸/۲۲، ضمن اعلام اصلاحات به شرح ذیل به اطلاع داوطلبان آزمون مذکور می‌رساند، به منظور فراهم نمودن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از داوطلبانی که تا این تاریخ (۱۴۰۱/۰۸/۲۹) برای ثبت‌نام اقدام ننموده‌اند، ترتیبی اتخاذ شده است که بتوانند تا روز پنج شنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ نسبت به ثبت‌نام یا ویرایش اطلاعات خود اقدام نمایند. داوطلبان در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت‌نام و اطلاعیه‌های صادره و فراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز، به درگاه اطلاع رسانی این سازمان مراجعه و نسبت به ثبت‌نام در آزمون مذکور اقدام نمایند.

  ضمناً متقاضیانی که قبلاً ثبت نام خود را تکمیل و کدرهگیری دریافت کرده‌اند در صورت تمایل می توانند تا تاریخ فوق نسبت به مشاهده و ویرایش اطلاعات ثبت‌نامی خود اقدام نمایند. 

  اصلاحات دفترچه:

  براساس تقاضای دانشگاه ارومیه و دانشگاه شیراز مجموعه امتحانی «۲۲۰۶ – زمین‌شناسی زیست‌محیطی» همانند سال قبل به مجموعه‌های امتحانی و دارای پذیرش سال ۱۴۰۲ اضافه شد.

  ۲۲۰۶- زمین­ شناسی زیست‌محیطی

  عناوین دروس امتحانی: ۱- مجموعه دروس تخصصی در سطوح کارشناسی شامل (زمین­ شناسی ایران – زمین‌شناسی زیست‌محیطی) و کارشناسی ارشد شامل (زمین‌شیمی زیست‌محیطی – زمین­ شناسی پزشکی)، ۲- استعداد تحصیلی و ۳- زبان انگلیسی.
  رشته گرایش رشته­ های مرتبط که فارغ ­التحصیلان آن می­توانند در این مجموعه امتحانی شرکت کنند
  علوم زمین زمین­ شناسی زیست‌محیطی تمامی رشته‌ها

   

  امتیاز شما به این متن از ۱ تا ۵ چند است ؟

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  error: لطفا کپی نفرمائید !!